http://happy-wheels.pl

Wiele jest gier dostępnych w przeglądarkach internetowych, natomiast jedynie jedna taka jak „Wesołe Kółeczka”. Stworzone w technologii flash, epatujące brutalnymi scenami Happy Wheels z miesiąca na miesiąc przyciągają raz za razem sporzej graczy.

Nazwa gry jest przewrotna, gdyż o ile kółeczka w fabule się pojawiają o tyle, nie są one głównie wesołe, ani przyjemne, gdyż przeważnie wiążą się z wypadkiem drogowym, bądź też innego typu demolką.

Taki jest cel gry – upadek, wypadek, krew oraz efektowna śmierć, w wyniki ekstremalnej akrobacji. Całą zabawę stworzył już w roku 2006 Jim Bocacci, który wyszedł z dość dziwnego założenia, że w jego grze nic się nie będzie bohaterom udawać i wszyscy prędzej lub później skończą w grobie. Happy Wheels 2 jest elastyczna, dzięki czemu możemy dowolnie edytować poziomy oraz co za tym idzie tworzyć swoje mapy gry.

Tło dopasowane do naszych konieczności, zaprojektowane przez samych graczy dostarcza wielkiej frajdy. Stajemy się wszak kreatorami, obok Jima Bonacci. Do dyspozycji mamy aż dziesięciu bohaterów. Wszelki z nich ma swój specyficzny urok a także każdy ma swój wyjątkowy pojazd z kółeczkami.

Może to być wózek inwalidzki, na jakim zasiada grubasek, czy również kosiarka, która zrobi mnóstwo spustoszenia w mieście. Happy Wheels 2 dostarczy nam niezapomnianych wrażeń jak również z pewnością nie jest chwilowym hitem internetu. Daje nam ponieważ szans rozwoju, wprowadzania modyfikacji, dzięki czemu nigdy się nie znudzi. Jeśli dotychczasowe gry w przeglądarkach, z jakich korzystaliśmy były wciągające, to – Szczęśliwe Kółeczka z pewnością je pobiją.

Comment are closed.